Instagram Lubrow Barbados
Instagram Lubrow Sopot
Instagram Lubrow Tap House
facebook

Nasze menu


Restauracje Barbados Browar Trójmiejski Lubrow to lokale o niepowtarzalnej atmosferze i specyficznym, nastrojowym klimacie.  Przytulne wnętrza zachęcają, by w gronie rodziny i przyjaciół miło spędzić czas, delektując się smakiem potraw.

W menu prezentowane są najsmaczniejsze i odpowiednio wyselekcjowane dania kuchni europejskiej, inspirowane najlepszymi polskimi tradycjami w oparciu o najnowsze trendy światowej sztuki kulinarnej.

Wieloletnie doświadczenie i chęć ciągłego doskonalenia sprawiają, że nasza kuchnia pełna jest smaków, kolorów i zapachów, które zapadną w Państwa pamięci na długi czas.


Lunch dwudaniowy od 20 zł

Codziennie, od godziny 12:00 do godziny 17:00, zapraszamy na pyszny LUNCH. Już od 20 zł w Gdańsku i w Sopocie zjedzą Państwo jedno z wybranych dań. Dbając o różnorodność oferty, codziennie zmieniamy menu.


W niedzielę dzieci jedzą gratis!

W niedzielę Państwa dzieci jedzą u nas gratis! W promocji 2+1, do dwóch dań głównych, danie dla dziecka gratis, do wyboru ze specjalnie przygotowanego Bajkowego Menu.


Chlebki piwne

Chlebki piwne (na grubym cieście).

  • Serowy, zapiekany z pesto bazyliowym, trzema gat. sera, bazylią, kolendrą, szczypiorkiem, skropiony oliwą - mały 18,00 zł, duży 28,00 zł
  • Pikantny, zapiekany z ziołami, wieprzowiną, sosem chili, cebulą, pepperoni, ogórkiem konserwowym, serem wędzonym, skropiony
    oliwą - mały 18,00 zł, duży 28,00 zł
  • Wiejski, zapiekany z ziołami, boczkiem, kurczakiem, cebulą, serem camembert, skropiony oliwą - mały 18,00 zł, duży 28,00 zł
  • Ziołowy, skropiony oliwą - mały 8,00 zł, duży 15,00 zł

Grupy zorganizowane i wycieczki

Jesteś organizatorem wycieczki, spotkania w większym gronie, zwiedzasz Trójmiasto ze swoją grupą i nie masz pomysłu, gdzie można szybko, tanio i smacznie zjeść? Naszym atutem jest łatwość w wyborze dań, nieskie ceny oraz szybka i sprawna obsługa. W Gdańsku mamy parking podziemny dostępny dla naszych gości.


Karta Stałego Klienta

Dla naszych stałych gości mamy przygotowane specjalne KARTY STAŁEGO KLIENTA. Są to imienne karty uprawniające do zniżek w naszych lokalach. Jesteś naszym stałym klientem? Zapytaj obsługę o kartę!

Karta nie upoważnia do bezpłatnej rezerwacji stolików podczas imprez typu Noc Andrzejkowa, Walentynki itp.