Instagram Lubrow Barbados
Instagram Lubrow Sopot
Instagram Lubrow Tap House
facebook

U nas zawsze jest smacznie!


Restauracje Barbados Browar Trójmiejski Lubrow to trzy lokale położone w centrum Gdańska, Sopotu oraz Tap House w Wejherowie. U nas nie będziesz się nudził! Ciekawe i przytulne wnętrza naszych lokali na pewno przypadną Ci do gustu a nasz personel uczyni wszystko aby wizyta u nas była przez Ciebie jeszcze długo miło wspominana.

Dzięki naszemu browarowi restauracyjnemu Lubrow podajemy w naszych lokalach najlepsze piwo warzone przez naszego doświadczonego browarnika i właściciela lokalu Tomasza Lubockiego. Karta piw zawsze zaskakuje gdyż oprócz tradycyjnych trunków takich jak pils czy piwo ciemne warzymy również piwa sezonowe. Świeże i niepasteryzowane piwo jest także inspiracją dla wielu potraw jakich można u nas skosztować.

Nasz szef kuchni głównie inspiruje się tradycyjną kuchnią polską w oparciu o najnowsze trendy światowe dzięki czemu dania są naprawdę pyszne i zdrowe.

Wielkim atutem naszej karty dań są potrawy na bazie produktów regionalnych i sezonowych, które zmieniają się wraz z porami roku.

Zapraszamy do naszych piwnych restauracji w Gdańsku, Sopocie i Wejherowie.